Haber

Murat Gezici ve Sevilay Yılman canlı yayında birbirine girdi

Son dönemde televizyonlarda yayınlanan programlarda çıkan çatışmalar sık ​​sık gündeme geliyor.

Son olarak Habertürk ekranlarında yayınlanan programda Gezici Araştırma Şirketi sahibi Murat Gezici ile Habertürk yazarı Sevilay Yılman çatıştı.

Uğur Dündar’ın Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı röportajda SADAT ilanının yayınlanmasıyla ilgili çıkan tartışmada Murat Gezici ve Sevilay Yılman, birbirlerinin geçmişlerine yönelik aşağılayıcı sözler kullandı.

Canlı yayında SADAT tartışması

Murat Seyahat, “Yarın SADAT’tan biri milletvekili olarak Meclis’e girecek. SADAT, FETÖ’den daha tehlikeli bir örgüt.”dedim.

Bunun üzerine programın konukları ve Kübra Par itiraz etti.

“Kılıçdaroğlu özrü kabul etti, ne oluyor size”

Murat Gezici, TV 100 yönetimini eleştirmeye devam edince Sevilay Yılman, “Kemal Kılıçdaroğlu kanal yönetiminin özrünü kabul ediyor, size ne oluyor anlamıyorum?”dedim.

Yılman’ın sözlerine kızan, “Bu ülkede şehit yakınları bile lanetlendi, lanetleyenleri gidip övdünüz.”dedim.

“Kaba davranıyorsun”

Yılmaz, “Beni mi arıyorsun? Çok beline vuruyorsun, kabalık ediyorsun.” tersledi. Murat Seyahat, “Bana kaba diyemezsin, sen kabasın.”o cevapladı.

“FETÖ taktiği dediniz”

Yiman da “Az önce ‘FETÖ taktiği’ dediğim bir şeye kabalık ediyorsunuz. Şimdi de Lütfü Türkkan meselesini hatırlatarak şehit yakınlarına beddua edeni övdünüz diyorsunuz. Yazıklar olsun!”ifadeleri kullandı.

Eski anketler geri çağrıldı

“Hayatımda ilk defa böyle insanlarla karşılaşıyorum.”Sevilay Yılman diyor ki, Ben 17-25 Aralık’ta FETÖ’yle deli gibi mücadele ederken Murat Gezici anket yapıyordu, ‘cemaat yüzde 10’u parti kursuna verip hükümeti devirecek’ diye anket yayınlıyordu.eski anketleri hatırlattı.

Moderatöre “susar mısın” dedi.

Programın moderatörü Kübra Par araya girdi. “kişiselleştirmeyin”Murat Gezici’ye göre bu kez Kübra Par’a “Çeneni kaparmısın”dedim.

“FETÖ’nün dizlerini bırakmıyordunuz”

Ardından Sevilay Yılman’a Ergenekon davası süreçlerini hatırlattı. Ben bu davalarla mücadele ederken siz FETÖ tabanından ayrılmıyordunuz.dedim.

duraklatıldı

Bunun üzerine Sevilay Yılman, “Ama yeter artık Kübra, kalkıyorum. Bu kadar kabalık ve ahlaksızlık olmaz.” dedim. Tartışma sürerken programa reklam arasında yer verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu