Ekonomi

MÜSİAD ailesi Kayseri OSB’ye konuk oldu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Toplantı öncesi MÜSİAD Kayseri Lideri Ferhat Akmermer ve yönetimi, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın ve yönetimi tarafından karşılandı.

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Yibur, Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Baktır, Nihat Bozkurt ve Nuri Çetinçağlar, Kontrol Komitesi üyesi Mehmet Yusuf Sarıalp ve Bölge Müdürü Abdulmenap Esko tarafından ağırlandı.

İstişare toplantısının açılışında konuşan Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgi verdi. Kayseri’de mobilya ve çelik kapı branşlarında Türkiye lideri olduğunuzun altını çizen Önder Yalçın, Kayseri OSB’de her alanda üretim faaliyetlerinin yürütüldüğünü kaydetti.

Başkan Yalçın, MÜSİAD Sakarya heyetini Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, bunu sağlayan MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Ferhat Akmermer ve yönetimine de teşekkür etti.

MÜSİAD Kayseri Lideri Ferhat Akmermer ve MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nun kısa bir teşekkür konuşması yaptığı istişare toplantısının ardından karşılıklı hediyeler takdim edildi.

haberbesiri.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu