Haber

Wesley Sneijder’den Yolanthe itirafı: Başkasıyla olması sorun değil

galatasaraylı efsane futbolcu wesley sneijder 4 yıl önce ayrıldığı eski eşi Yolanthe Cabau’yu unutamadığını itiraf etti. Rodenburg’un YouTube programında Sneijder’in açıklamalarını derleyen Fanatik, Sneijder’in Cabau ile ilgili çarpıcı itiraflarına yer verdi.

“Endişelenmiyorum”

Küçük oğlu Xess Xava için işlerin yoluna gireceğini düşünen Sneijder, Yolanthe Cabau’nun başka biriyle birlikte olmasına aldırış etmediğini ve hâlâ barışma ümidi olduğunu söyledi.

“UMUDUM VAR”

Yolanthe ile tekrar bir araya gelmeyi umduğu için başka birini aramadığını belirten Sneijder, “Hala mutlu bir şekilde bekarım” dedi.

“ACI VERİCİ”

Sneijder, eski eşinin başka biriyle sevişebilmesini ‘acı verici’ bulsa da, “Olabilir. Ben istediğim için değil. Aksi bir durumu onun isteyeceğini düşünmüyorum. Çünkü sen” dedi. çok uzun zamandır birlikteyiz, sevgiyi ve acıyı paylaştınız.Belki başka bir ilişkim daha olabilir.” söz konusu.

“BU BAĞLANTI KIRILMAZ”

Ünlü oyuncunun hala en büyük aşkı olduğunu söyleyen Sneijder, “Biz sadece evli değil, aynı zamanda çok yakın arkadaştık. Her şeyi önce birbirimize söylerdik. Bir şey olduğunda ondan tavsiye alırım ya da tam tersi. birbirimizi en iyi biz tanırız.O farklıdır.Birine aşık olsa bile o bağ öyle kalır.”

“DÜŞÜRDÜM”

Sneijder, 2019’daki ayrılıkları sırasında “Her şeyi alt üst ettim” açıklamasını yapmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu