Teknoloji

Taraf 3 Üst 5 Alın: Saçınız ve Sakalınız GTA 6’da Uzamaya Devam Edecek

Dünyanın en çok beklenen oyunu olduğunu söylemek şaka olmaz. Öte yandan oyunda yer alacak mekanik ve fiziğe dair söylentiler de ortalıkta dolaşmaya devam ediyor. Şu anki söylentiye göre karakterimizin saçı ve sakalı sürekli uzayacak.

GTA 6 için tezler ve söylentiler bitmiyor.

Daha önce oynanış görüntülerini sızdıran Grand Theft Auto 6 için yeni argümanlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Su fiziği ve sörf mekaniğinin oyunda yer aldığını öğrendikten sonra bizleri şaşırtan bir başka bilgi ile daha karşı karşıyayız.

Bu sefer öne sürülen argümanın kaynağının sağlam olduğu söylenebilir.

Twitter’da en son GTA 6 sızıntılarını paylaşan ve bu paylaşımların çoğu doğrulanmış olan GTAVI_Countdown isimli hesabın paylaştığı bilgilere göre oyunda kontrol ettiğimiz karakterlerin saç ve sakalları dinamik olarak uzayabiliyor.

Rockstar bunu ilk kez yapmıyor!

Oyuncuların bildiği üzere bu mekaniği ilk kez kullanmayan Rockstar Games, 2018 yılında çıkardığı Red Dead Redemption 2’de bu mekaniğe yer vermişti. Aslında bu merkanik sayesinde diyaloglarda çeşitlilik sağlanabiliyordu. Oyundaki diğer karakterler.

Paylaşılan görsel kısa sürede kaldırıldı.

Bir berber kullanarak uzayan saç ve sakalları düzeltmemiz gerekiyor. Aksi takdirde, Red Dead Redemption 2’deki gibi büyük olasılıkla farklı diyalog şemaları açılacaktır.

susuzhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu